UDRŽUJTE SYSTÉMY ČISTÉ S FERNOXOM

Popredný výrobca produktov pre úpravu a ochranu vody v systéme ústredného kúrenia, spoločnosť Fernox, urobila niekoľko zmien v čističi systému - navrhnutom tak, aby bol účinný pri usadzovaní vodného kameňa. Tento výkonný, účinne pôsobiaci čistiaci prostriedok s obsahom organických kyselín, označený ako odstraňovač vodného kameňa a čistič DS40, je teraz k dispozícii s 500 ml tekutým systémovým neutralizátorom pre jednoduchšie a bezpečnejšie dávkovanie.

01

Odstraňovač vodného kameňa a čistič DS40 pracuje na rýchlom odstránení vodného kameňa, čierneho kalu a iných nečistôt zo systémov ústredného kúrenia. Je ideálny na použitie pri preplachovaní, odporúčanom spôsobe čistenia podľa normy BS 7593: 2019, a môže sa tiež použiť na samostatné odvápnenie výmenníkov tepla alebo komponentov kotla.

02

Sypký prášok má jednoduché použitie v spojení s preplachovacími čerpadlami Kamco na preplachovanie prúdom a pri aplikácii cez nádrž. Inštalatérom bude postačovať jedna krabica odvápňovača a čističa DS40 na aplikáciu. Je bezpečné ho používať so všetkými zmiešanými kovovými systémami ústredného kúrenia vrátane zliatin hliníka.
03

Odstraňovač vodného kameňa a čistič DS40 teraz prichádza s novým 500 ml tekutým, zdravotne nezávadným neutralizátorom systému – teda nie s tradičnou práškovou verziou. Neutralizátor je nevyhnutné použiť, aby sme odstránili DS40 čistič dôkladne zo systému a zabránili tak poškodeniu hliníkových komponentov v systémoch ústredného kúrenia. Kvapalná verzia zaisťuje dodržiavanie všetkých environmentálnych predpisov.

04Richard Crisp, vedúci oddelenia chémie vo Fernoxe o produkte uviedol: „Odstraňovač vodného kameňa a čistič DS40 je jedným z našich najpredávanejších produktov - je ľahko použiteľný a ponúka najvyššiu kvalitu. Naším cieľom v spoločnosti Fernox je čo najjednoduchšia práca inštalatéra, a preto je jedna krabica odvápňovača a čističa DS40 vhodná na použitie počas jedného preplachu. A nielen to, použitie tohto produktu im môže pomôcť dosiahnuť súlad s normou BS 7593: 2019, časť L, stavebných predpisov a referenčnej schémy.“

Naši dodávatelia

Slovensky   cs my   pl my   hu   en gb