Lepidlá a tmely

unecol logoUNECOL je popredný európsky výrobca lepidiel pre priemysel, inštalatérov ako aj domácnosti. Históriu začala spoločnosť písať v roku 1970 v španielskej Valencii.
Po rokoch skúseností, inovácií a výskumu sa produkty UNECOL dodávajú do mnohých odvetví priemyselnej výroby, sú spoľahlivým partnerom profesionálov a vyhľadávané aj na spotrebiteľskom trhu.
Momentálne pôsobí UNECOL v 40 krajinách po celom svete a spoločnosť MAROX sa stala partnerom UNECOL pre Českú a Slovenskú republiku.

 

Katalóg produktov UNECOL [PDF] »
 

ANAERÓBNE LEPIDLÁ UNECOL

Anaeróbne lepidlá UNECOL sú veľmi účinné, jednozložkové lepidlá, ktoré vytvrdzujú bez prítomnosti vzduchu na kovových súčiastkách.
Dodávajú sa v širokom sortimente pevností a viskozít. Sortiment anaeróbnych lepidiel UNECOL sa používa na zaisťovanie závitov, utesňovanie závitov, utesňovanie potrubných a hydraulických spojok. Multifunkčné využitie v priemysle, pri výrobe áut, strojárstve. Vďaka širokému sortimentu si nájdu svoje miesto aj v domácnostiach.

anaerobne lepidlaANAERÓBNE LEPIDLO UNECOL 1277

Vysokopevnostné anaeróbne lepidlo pre zabezpečenie a utesnenie závitových spojov. Vysoko odolné proti teplu, vibráciám, korózii. Teplotný rozsah: -55 + 150 °C

ANAERÓBNE LEPIDLO UNECOL 1542

Určené na utesnenie závitových spojov v hydraulických alebo pneumatických zariadeniach. Odolné voči vibráciám. Nahrádza teflón na utesnenie pred vplyvom vody, plynov, oleja a ďalších chemikálií.

 


KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLÁ UNECOL

Kyanoakrylátové lepidlá sú jednozložkové lepidlá s vysokou pevnosťou. Ľahko a rýchlo sa vytvrdzujú pri izbovej teplote a pri kontakte s vlhkým povrchom. Kyanoakrylátové lepidlá UNECOL sú ideálne pre lepenie kovov, plastov, elastomérov, gumy, dreva a keramiky. Vzniká spoj s vysokou pevnosťou, odolný vode, alkoholu, benzínom, olejom, UV žiareniu a vplyvom počasia.

kyanoakrylatove lepidlaKYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7131

Rýchlo tuhnúce lepidlo s nízkou viskozitou. Vhodné na lepenie materiálov s pórovitým povrchom ako sú drevo, plasty, keramika, korok, guma.

 

KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7121

Lepidlo určené na lepenie kov-kov, kov-guma, kov-plast. Veľmi dobre vypĺňa póry materiálov. Vhodný na lepenie drsných a nerovných materiálov. Vysoká viskozita.

KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7159

Lepidlo s nízkou viskozitou. Vhodné na lepenie obťiažných plastov, gumy, kože. Vznikne pevný spoj a dokonalý vzhľad.


uvolnovac odpadovUNECOL PROFESIONÁLNY UVOĽŇOVAČ ODPADOV

UNECOL profesionálny uvoľňovač odpadov je vysoko koncentrovaný prípravok určený na silne znečistené odpadové potrubia. Vhodný na použitie v domácnostiach, ako aj v školách, hoteloch, reštauráciách a priemysle. Určený výhradne pre profesionálne použitie!

 


 

ptfe pastaPTFE PASTA

Používa sa na kovové závitové spoje. Nahrádza konopné vlákno a PTFE pásky. Odoláva vibráciám a teplotným výkyvom. Certifikovaný pre plynové inštalácie podľa normy UNE EN 751-1.
Použiteľný aj v systémoch s pitnou vodou.

 


 

 

lepidlo na potrubiaLEPIDLO IZOLAČNÝCH MATERIÁLOV NA POTRUBIA

Kontaktné lepidlo na spájanie izolačných materiálov na potrubia (Armaflex, Climaflex, Tubex..). Lepidlo má nízku viskozitu, čo zabezpečí jednoduchú aplikáciu a rýchle zaschnutie.

 


 

 

ms polymerMS POLYMER

MS polymérne lepidlo / tmel.
Viacúčelové využitie.
Vynikajúca priľnavosť na rôzne druhy materiálov v stavebníctve, priemysle a v domácnostiach.
Po vytvrdení možno natierať. Nežltne. PH neutrálny. Odolný voči vlhkosti. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.

 


 

 

lepidlo sprayPROFESIONÁLNE LEPIDLO V SPREJI

Profesionálne kontaktné lepidlo pre rôzne použitie v grafickom, reklamnom a modelárskom priemysle.
Všestranné použitie na papier, kartón, fotky, etikety. Lepidlo je vhodné do dielne pre domácich majstrov.

 

 

 

 

 

 

 

Naši dodávatelia

fernox kamco fimi2019 alpha tekon kyzen far magnetic unecol tecnometal brady farepro filtra