Demineralizácia vody pre elektrotechniku

Basic mobil plus

basic mobil plus

Kompaktná prenosná jednotka na demineralizáciu vody, ideálna pre prvotné plnenie systémov, ale aj na zabudovanie do systému, zariadenie má integrovaný počítač pre kontrolu vyčerpania živice a sledovanie prietoku, na jedno naplnenie dokáže upraviť až 1200 l pri 20 ° dH.Profesionálna plniteľná mobilná jednotka na výrobu domineralizované vody. Nepretržitý proces úpravy vody vrátane meracieho a monitorovacieho zariadenia. Digitálny merač vody na vstupe jednotky (prietok, výstupná vodivosť, sledovanie výstupu vodivosti). Vhodná pre doplňovanie a plnenie uzavretých vykurovacích a chladiacich okruhov na iontomeničovom základe. Mobilná nerezová jednotka na ľahkú manipuláciu. Je ideálna pre veľké systémy - možnosť zapojenia by-pass technológiu. Meranie výstupných parametrov vody. Odnímateľná hlava pre jednoduchú výmenu náplne na mieste.

Špecifikácia:
Kap. náplne 12,5 l:
cca 24 000 litrov pri 1 ° dH
cca 2400 litrov pri 10 ° dH
Max. prietok: 1 000 lit. / h pri vstupnom tlaku 3-4 bar
Max. teplota: 60 ° C
Max. plniací tlak: 6 bar
Pripojovací závit: DN 20 3/4 "
Rozmery, 1022mm x 170 mm
2 x merací počítač (vstup + výstup)
Hmotnosť 22 kg


Profi mobil plus

Marox Demineralizacna jednotka Profi mobil plusJ44 new PC

Prenosné zariadenie na demineralizáciu vody, ideálne pre prvotné plnenie systémov, ale i na zabudovanie do systému, zariadenie má integrovaný počítač pre kontrolu vyčerpania živice a sledovánie prietoku, na jedno naplnenie dokáže upraviť až 2400 l pri 20 ° dH.
Profesionálna plniteľná mobilná jednotka na výrobu domineralizované vody. Nepretržitý proces úpravy vody vrátane meracieho a monitorovacieho zariadenia. Digitálny merač vody na vstupe a výstupe jednotky (prietok, výstupná vodivosť, sledovanie výstupu vodivosti)
Vhodná pre doplňovanie a plnenie uzavretých vykurovacích a chladiacich okruhov na iontomeničovom základe.Mobilná nerezová jednotka na ľahkú manipuláciu. Je ideálna pre veľké systémy - možnosť zapojenia by-pass technológiu.
Meranie vstupno - výstupných parametrov vody. Odnímateľná hlava pre jednoduchú výmenu náplne na mieste.

Špecifikácia:
Kap. náplne 25 l:
cca 2 400 litrov pri 20 ° dH
cca 4 800 litrov pri 10 ° dH
Max. prietok : 1 500 lit. / h pri vstupnom tlaku 3-4 bar
Max. teplota: 60 ° C
Max. plniaci tlak: 6 bar
2 x merací počítač (vstup + výstup)
Váha 25 kg
Pripojovací závit: DN 20 3/4 "


Demineralizačný počítačMarox demi PC 1

Počítač pre sledovanie parametrov demineralizovanej vody. Merací počítač je napájaný z batérie. Meria prietok l / min., Celkový prietok v litroch a obsah rozpustených minerálnych látok, v/ μS/cm alebo ppm.

Monitorovanie hodnoty vodivosti v/ μS/cm alebo ppm - upozorní pri prekročení limitu. Limit a prietok možno vynulovať.

 

 


MAROX Demi patróna 300

Marox Demi patrona 300

Jednorazová patróna na demineralizáciu vody, zmena farby indikuje vyčerpanie patróny, ľahké pripojenie, 100% demineralizácia, upraví až 300 l vody na 0 ° dH.

Jednorazová demineralizačná patróna na úpravu vody. Zmena farby (modrá na sivú ) indikuje vyčerpanie patróny. Možnosť inštalácie digitálneho merača vody na výstupe patróny (prietok, výstupná vodivost, sledovanie výstupu vodivosti). Vhodná pre doplňovanie uzatvorených vykurovacích systémov, plnenie žehličiek, umývanie okien, fotovoltaických solárnych systémov, batérii, všade tam kde je potreba upravovať vodu od vodného kameňa

Špecifikácia:
Kap. náplne : 300 litrov pri 11 ° dH na 0 ° dH
Prietok : 1,2 lit. / min
Max. teplota: 60 ° C
Max. plniaci tlak: 6 bar
Pripojovací závit: DN 15mm - 1/2 "
Dĺžka: 450 mm,
Hmotnosť: 1,5 kg


TD-6

Marox Demineralizacna jednotka TD 6 1

Plniteľná mobilná jednotka na výrobu domineralizovanej vody. Nepretržitý proces úpravy vody vrátane meriaceho a monitorovacieho zariadenia el. vodivosti (μS/cm / TDS).
Digitálny merač vody na výstupe jednotky (prietok, výstupná vodivosť, sledovanie výstupu vodivosti). Vhodná pre doplňovanie uzavretých vykurovacích a chladiacich okruhov na ionexovom základe.Kontejner vyrobený z plastu vyztuženého vláknami. Odnímateľná hlava pre ľahkú výmenu náplne na mieste. Vstavaný by-pass na mixovanie surovej vstupnej vody. Volitelne so spätnou klapkou BA.

Špecifikácia:
Kap. náplne 6,5 l:
cca 10.000 litrov pri 1 ° dH .
cca 1000 litrov pri 10 ° dH
• max. prietok: 400 lit. / h pri vstupnomm tlaku 3-4 bar
• max. teplota: 60 ° C
• max. plniaci tlak: 6 bar
• Pripojovací závit: DN 20 3/4 "
• Merací počítač – TDS / μS/cm, prietok, strážca hodnoty μS/cm, celkový prietok
• dĺžka: 490 mm, výška:460 mm
• Hmotnosť: 5,0 kg


Marox Demineralizacna jednotka DJ9 new PC

Demineralizačná jednotka Demi 9

Plniteľná mobilná jednotka na výrobu demineralizovanej vody. Nepretržitý proces úpravy vody vrátane meracieho a monitorovacieho zariadenia el. vodivosti (mikrosiemens / cm / ppm). Digitálny merač vody na výstupe jednotky (prietok, výstupné vodivosť). Jednotka je osadená dvoma ventilmi pre ľahkú reguláciu a miešanie vstupnej vody. Praktický držiak pre jednoduchú manipuláciu. Vhodná na doplňovanie uzavretých vykurovacích a chladiacich okruhov na ionexovom základe. Kontajner s
polypropylénovým povlakom, 100% recyklovateľný a netoxický materiál. Vrátane prvotnej náplne

Špecifikácia:

Plniaca kapacita 8 l :
• cca 15 000 litrov pri 1°dH
• cca 1 500 litrov pri 10°dH
Max. prietok: 400 lit. / h pri vstupnom tlaku 3-4 bar
Max. teplota: 45°C
Max. plniaci tlak: 6 bar
Pripojovacie závity: DN 20 3/4 "
Merací počítač – TDS / μS/cm, prietok, kontrolná hodnota μS/cm, celkový prietok
Šírka: 450 mm, Výška: 680 mm
Váha: 10 kg

Naši dodávatelia

Slovensky   cs my   pl my   hu   en gb